Цукерберг за день збагатився на 6 мільярдів доларів
Генеза

Цукерберг за день збагатився на 6 мільярдів доларів

29.01.2016

Глава Facebook Марк Цукерберг за один день піднявся на два пункти в рейтингу найбагатших людей планети за версією Bloomberg і посів у ньому шосту позицію. Його стан різко зросло на 6,2 мільярда доларів після публікації звітності компанії, повідомляє агентство.

Bloomberg оцінив активи засновника Facebook в 47,6 мільярда доларів. У рейтингу Цукерберг обійшов співвласників Koch Industries Чарльза і Девіда Кохов, які раніше займали шосту і сьому сходинки.

Згідно з рейтингом, багатшими Цукерберга є п'ятеро: засновник Microsoft Білл Гейтс, засновник Inditex Амансіо Ортега, американський інвестор Уоррен Баффет, глава Amazon Джефф Безос і підприємець Карлос Слім. За рік вартість активів останнього, за оцінкою Bloomberg, подешевшали на 4,5 мільярда доларів.

Цукерберг став одним з трьох 20 найбагатших людей планети, яким в 2016 році вдалося збільшити вартість своїх активів.

Загальний стан 400 найбагатших людей планети на сьогоднішній день становить 3,7 трильйона доларів, у травні 2015 року воно налічувало 4,3 трильйона доларів.

Соцмережа опублікувала фінансові результати за 2015 рік 27 січня. Відповідно до звітності, прибуток Facebook за весь рік зросла на 25 відсотків — з 2,94 мільярда до 3,69 мільярда доларів. Найбільш швидкими темпами виручка компанії зросла в останній квартал року, збільшившись на 52 відсотки. Після оприлюднення звітності ціна акцій Facebook Inc. на Нью-Йоркській фондовій біржі зросла на 14 відсотків.