Головний соратник Берлусконі оголосив про відставку з опозиційної партії
Генеза

Головний соратник Берлусконі оголосив про відставку з опозиційної партії

06.04.2012, 12:29:08

Умберто Боссі

Лідер італійської опозиційної правої партії "Північна ліга" Умберто Боссі (Umberto Bossi), який був головним політичним соратником колишнього прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі, пішов у відставку. Про це повідомляється в заяві партії 5 квітня. Таке рішення він ухвалив у зв'язку із звинуваченнями в корупції. Його викрили в розтраті грошей платників податків на ремонт власної вілли і оплату відпочинку своїх дітей.

Боссі заявив, що його відставка піде на користь і партії, і сім'ї. В офіційному повідомленні "Північної ліги" підкреслюється, що ніхто з членів партії не підштовхував Боссі до такого рішення. Це був його власний вибір. Втім, це не означає, що політик, який входив в партію з моменту її заснування наприкінці 1980-х років, розриває всі контакти з "Північною лігою" - його призначили почесним президентом партії.

На початку квітня італійська прокуратура розпочала розслідування відносно головного скарбника "Північної ліги" Франческо Бельзіто (Francesco Belsito) і ще двох його однопартійців. Їх звинувачують в шахрайстві і нелегальному фінансуванні політичної партії. Зокрема, прокуратура стверджує, що Бельзіто, який пішов у відставку 3 квітня, використовував партійні кошти на оплату рахунків Боссі і його синів.

Відносно 70-річного Боссі поки що не ведеться ніякого розслідування. Сам він категорично заперечує всі підозри.

Партія Боссі була головним прихильником Берлусконі, коли той перебував при владі, і тричі брала участь у формуванні уряду. Після його відставки "Північна ліга" відмовилася підтримувати уряд нового прем'єр-міністра Маріо Монті, критикуючи його план жорсткої економії, передає brigada3.com. Таким чином партія розраховувала заручитися підтримкою населення, виступивши проти непопулярних заходів.

Спочатку партія завоювала електорат, відстоюючи права промислово розвинених північних провінцій і вимагаючи їх незалежності. Згодом політики вирішили обмежитися вимогами про фіскальну автономію півночі, пише The New York Times. Проте останнім часом в партії заговорили про необхідність змін, оскільки лідери стали більше піклуватися про попадання в кабінет міністрів, ніж про проблеми своїх виборців.

Очікується, що відставка Боссі дозволить провести реформи в партії. Йому в наступники готують колишнього міністра внутрішніх справ Роберто Мароні (Roberto Maroni), який разом з ще двома членами партії буде тимчасово її очолювати.

Base your choice of buying a condo on three fundamental things; the legal terms, the social considerations and the budget seeing all these as are connected with you. Pattaya real estate condos in Pattaya/Jomtien, houses and properties in Pattaya. Normally the condos are overall overseen by the property proprietors; you have the privilege to do anything to within your unit however not the outside. So be watchful and be fulfilled while marking the agreement of the buy of the condo to keep away. thebestfreebiesites made a real revolution in the industry.