Російські комуністи придумали дієту для депутатів і чиновників
Генеза

Російські комуністи придумали дієту для депутатів і чиновників

06.04.2012, 12:29:08

Їдальня Держдуми

Група депутатів Держдуми від КПРФ запропонувала ввести у їдальнях обох палат парламенту та інших органів влади меню, засноване на мінімальному наборі продуктів харчування. Відповідне звернення вони написали управсправами президента Володимиру Кожіну, повідомляє http://dietadom91.com/.

Згідно з додатком до закону про споживчу корзину, росіянину достатньо з'їдати в день 366 грамів хліба або макаронних виробів, близько 300 грамів картоплі, 100 грамів м'яса, близько 30 грамів риби, а також незначну кількість інших продуктів. Ціна мінімального набору продуктів, за даними Росстату на серпень 2011 року, становить 2512 рублів.

За задумом комуністів, наведені норми продуктів слід розділити на три, оскільки снідають і вечеряють чиновники і парламентарії удома, а з набору, що залишився, готувати їм обіди. У КПРФ вважають, що, спробувавши харчуватися таким чином, чиновники вживуть заходи до збільшення норм харчування росіян.

У червні видання "Маркер" порівняло кількість продуктів для середньостатистичного росіянина з пайком німецького полоненого. Вийшло, що росіянину хліба і риби належиться менше, ніж військовополоненому.

У 2010 році меню їдальні в Держдумі виглядало так. Зокрема, депутат міг з'їсти порцію солянки за 54 рублі 24 копійки, шніцель за 56 рублів 92 копійки з пюре за 19,75 рубля, а також випити мандариновий напій 5,34 рубля.