На президентських виборах у Північному Кіпрі переміг лідер націоналістів
Генеза

На президентських виборах у Північному Кіпрі переміг лідер націоналістів

19.04.2010

Дервіш Ероглу

На виборах в невизнаній Турецькій республіці Північного Кіпру, що пройшли в неділю, 18 квітня, переміг прем'єр Дервіш Ероглу (Dervis Eroglu), повідомляє агентство AFP. Він є прихильником жорсткої лінії на переговорах про врегулювання ситуації на Кіпрі.

За Ероглу, кандидата від правої партії Національної єдності, було віддано 50,4 відсотка голосів виборців, тоді як діючий президент Мехмет Алі Талат набрав лише 42,8 відсотка голосів.

Вже оброблено 98,5 відсотка виборчих бюлетенів. За даними виборчих комісій, явка склала приблизно 75 відсотків від загальної кількості виборців (всього близько 164 тисяч).

Ероглу заявив, що мирний переговорний процес із врегулювання відносин з грецькою Республікою Кіпр буде продовжений. Він також додав, що продовжуватиме боротьбу за міжнародне визнання Північного Кіпру в тісній співпраці з Туреччиною, яка з 1974 року розмістила в північній частині острова 35-тисячний військовий контингент, щоб не допустити приєднання Кіпру до Греції.

Раніше очолювана Ерголу партія Національної єдності вже взяла верх над Турецькою республіканською партією президента Талата на виборах у законодавчі збори. Ерголу є активним прихильником розділення острова на північну турецьку і південну грецьку частини.

двери шпон дуба Virtuemart шаблоны бесплатные шаблоны. Воронин Владимир бывший президент Молдовы на ава.мд Рамки для постеров и плакатов: рамки для постеров. Постеры на заказ: 50000 вариантов.