Понад половину місць в парламенті Угорщини отримала права опозиція
Генеза

Понад половину місць в парламенті Угорщини отримала права опозиція

12.04.2010

Будівля угорського парламенту

В Угорщині завершився перший тур парламентських виборів. За попередніми даними, перемогу отримав Угорський громадянський союз (ФІДЕС), який дотримується правої, консервативної позиції. Про це повідомляє AFP, уточнюючи, що підраховано 99 відсотків голосів.
трубы купить
У першому турі, який пройшов 11 квітня, ФІДЕС набрав 52,77 відсотка голосів, тоді як правляча партія соціалістів отримала 19,29 відсотка. Повідомляється також, що 16,71 відсотка угорців проголосували за крайню праву партію "Йоббік", яка потрапить до парламенту країни вперше.

База номеров казахстан Як відзначає Reuters, партії ФІДЕС вже забезпечено 206 з 386 місць в угорському парламенті. Соціалісти отримають 28 місць, ультраправі з партії "Йоббік" зможуть відправити до законодавчого органу 26 своїх представників.

Pkv Games Четвертою партією, яка потрапить до парламенту за підсумками першого туру виборів, стала ліберальна "зелена" LMP. Вона отримала п'ять місць. если это ролики без регистрации

join now with qq online from indonesia Те, кому дістануться 121 місце в парламенті Угорщини, що залишилося, буде визначене в другому турі. Він пройде 25 квітня. can i get cheap trazodone 10 mg without prescription
http://onlinecasinoblog.appspot.com/
ФІДЕС очолює Віктор Орбан (Viktor Orban). Він був прем'єр-міністром Угорщини у 1998-2002 роках, коли Угорський громадянський союз перебував при владі. AFP відзначає, що тепер він, ймовірно, повернеться в прем'єрське крісло.

Видео и дешевые шлюхи выезд.