Обвинувачений в перевищенні повноважень мер Бійська переобраний на другий термін
Генеза

Обвинувачений в перевищенні повноважень мер Бійська переобраний на другий термін

05.04.2010

Анатолій Мосієвський

Діючий мер міста Бійська в Алтайському краю (Росія) Анатолій Мосієвський переміг у другому турі виборів градоначальника, передає 100news.net вранці 5 квітня.

Згідно з попередніми підрахунками, Мосієевський - член партії "Єдина Росія" - набирає 49,2 відсотка голосів виборців. Його суперник по другому туру - військовослужбовець з Москви Андрій Нагайцев - заручився підтримкою 49,09 відсотка голосів. Різниця між кандидатами склала всього 70 голосів на користь діючого мера.

Анатолій Мосієвський очолив адміністрацію Бійська у жовтні 2006 року. Тоді для вибору мера міста також був потрібен другий тур.

У 2009 році Мосієвський став фігурантом кримінальної справи про перевищення посадових повноважень. За версією слідства, чиновник зажадав від гендиректора ЗАТ "Барнаул-Моторс" перерахувати 15 мільйонів рублів до бюджету міста в обмін на отримане раніше право орендувати земельну ділянку під автосалон. У жовтні того ж року Мосієвському було пред'явлене звинувачення; слідство у цій справі ведеться дотепер.

печать на баннере