Лідер ультраправого руху забитий до смерті на фермі у ПАР
Генеза

Лідер ультраправого руху забитий до смерті на фермі у ПАР

04.04.2010

Юджин Тербланш

Лідер Руху опору африканерів (AWB) Юджин Тербланш (Eugene Terreblanche) був убитий на своїй фермі на північному заході ПАР, передає в неділю Agence France-Presse.

69-річний політик, що наприкінці минулого століття боровся за державу для білих, був знайдений мертвим з численними травмами. За даними поліції, робітники, яким не заплатили за виконану роботу, забили сплячого Тербланша до смерті. Двоє підозрюваних, 21-річний чоловік і підліток 15 років, вже арештовані, їм пред'явлені звинувачення у вбивстві.

Активісти Руху опору афріканерів виступали категорично проти переговорів, що передували закінченню апартеїду і встановленню демократії у ПАР. Напередодні виборів 1994 року вони організували декілька терактів.

Сам Тербланш (прізвище перекладається з французького як "біла земля") був засуджений до п'яти років ув'язнення за напад на співробітника заправки і спробу вбивства чорношкірого охоронця. У 2001 році його відправили до в'язниці, але випустили достроково у 2004-му. З того часу він не вів активної політичної діяльності.

Проститутки одессы посмотреть. материалы для наращивания ногтей ит в туризме.