Саакашвілі призначив вибори в місцеві органи влади
Генеза

Саакашвілі призначив вибори в місцеві органи влади

30.03.2010

Михайло Саакашвілі

Президент Грузії Михайло Саакашвілі своїм указом призначив дату виборів в місцеві органи влади, повідомляє Civil Georgia. Голосування, в ході якого буде обраний у тому числі і мер Тбілісі, відбудеться 30 травня.

Призначення дати виборів, як відзначає видання, знаменувало офіційний старт передвиборної кампанії.

Про намір взяти участь у виборах заявили вже багато опозиційних політиків. Головну увагу опозиція приділяє виборам мера столиці (цей пост в даний час займає соратник Саакашвілі, один з лідерів правлячої партії "Єдиний національний рух" Гігі Угулава).

Тим часом вибрати єдиного кандидата на цю посаду супротивники влади не змогли. Колишній посол Грузії в ООН Іраклій Аласанія після безрезультатних переговорів з іншими опозиціонерами, як відзначає видання, вирішив проводити передвиборну кампанію самостійно. У свою чергу, група політиків, в яку входить, зокрема, колишній прем'єр Грузії Зураб Ногаїделі, вирішила виявити єдиного кандидата шляхом соціологічного дослідження (яке повинно показати, хто з політиків популярніший).

Спостерігачі неодноразово відзначали, що шанси окремих опозиційних кандидатів перемогти на виборах діючого мера Тбілісі украй малі.

рассылки direct mail, доставка письменной корреспонденции Наилучший развлечения Буковель в романтик спа отель