Керівництво Республіканської партії США витратилося на стриптиз-клуб
Генеза

Керівництво Республіканської партії США витратилося на стриптиз-клуб

30.03.2010

Стриптиз-клуб у Голівуді

Республіканський національний комітет США розпочав розслідування неналежних витрат передвиборного партійного бюджету, повідомляє The New York Times. Причиною послужив черговий фінансовий звіт, з якого з'ясувалося, зокрема, що дві тисячі доларів з передвиборних фондів були витрачені у голлівудському стриптиз-клубі.

Крім того, звіт, наданий республіканцями Федеральній виборчої комісії, показав, що на приватні літаки, лімузини і розкішні готелі були в цілому витрачені десятки тисяч доларів. Партійний представник Дуг Хей (Doug Heye) підтвердив, що почато розслідування історії з клубом Voyeur, а замішаний в ній співробітник апарату Республіканського національного комітету звільнений.

Відомо, що витрати у фривольному закладі національний комітет компенсував Каліфорнії Еріку Брауну (Erik Brown) - партійному спонсору і консультанту. Історія з клубом служить черговим приводом для критики на адресу голови комітету Майкла Стіла (Michael Steele), в завдання якого входить упорядкувати фінансування партії перед листопадовими проміжними виборами в Конгрес.

http://www.erimex-design.ru/mebel/mebel-dlya-kafe/stulya/