Британський бухгалтер програв усі гроші своєї компанії

Британський бухгалтер програв усі гроші своєї компанії

 Двадцятитрьохрічний Брайн Бенджафельд (Bryan Benjafield) зумів програти 1,047,550 фунтів стерлінгів, не встаючи зі свого робочого місця в невеликій будівельній фірмі Charminster Ltd, повідомляє британська Telegraph.

Колеги були здивовані, як довго він сидить за комп'ютером, вважаючи, що у нього багато роботи. Насправді Брайн займався тим, що укладав парі і робив ставки на сайтах азартних ігор. Оскільки зарплата бухгалтера в 17 тисяч фунтів стерлінгів на рік не дозволяла йому покривати всі програші, він розплачувався грошима своєї компанії, витративши таким чином одну десяту частину її річного обороту. Кожен день він програвав до 7 тисяч фунтів.

Керівництво дізналося про дії свого співробітника випадково. Митне та акцизне управління зажадало від компанії пояснити причину несплати ПДВ. В ході перевірки з'ясувалося, що Брайн розтратив майже всі кошти, призначені для сплати податків. Викритий у розтраті, він перестав бути на роботу, але незабаром здався поліції. На суді він визнав факт нелегального переказу грошей з рахунків своєї фірми. Винесення вироку вирішено було відкласти, і підсудний був випущений на поруки.

Компанія Charminster Ltd оголосила про свою ліквідацію, і була змушена звільнити трьох співробітників.

За словами Сади Ріццо, прокурора в королівському суді Дорчестера, підсудний зізнався, що страждає ігровою залежністю, або лудоманією.