Головна

Новини

Фандрейзинг

“Міжнародний Фонд “Відродження” – третьому сектору України”

18 квітня 2001 року у приміщенні Інституту розвитку міста (м.Львів, вул. Й. Сліпого, 7) відбулася прес-конференція, організована Суспільно-гуманітарним консорціумом “Генеза” на тему “Міжнародний Фонд “Відродження” – третьому сектору України”.

Даний захід є першим кроком в ініціативі популяризації нової стратегії Міжнародного Фонду “Відродження” щодо неприбуткових організацій та засобів масової інформації України. На прес-конференції розглядалися питання створення у Львові локальної мережі взаємодії “ЗМІ – НДО - влада”, що є необхідною умовою розбудови громадянського суспільства та закладено основу нової стратегії МФВ. Взаємоінтеграція трьох вищеперелічених інститутів стане “точкою відліку” діяльності Суспільно-гуманітарного консорціуму “Генеза” у 2001 році як інформаційного партнера Міжнародного фонду “Відродження” у Львівській області.

Окрім того, на прес-конференції була розповсюджена найновіша грантова інформація для засобів масової інформації, а також представлений Центр медіа-досліджень СГК “Генеза”, діяльність котрого спрямована на розвиток та підтримку локальних ЗМІ Заходу України. Прес-конференцію вели Діана Стасюк-Юраш, генеральний директор Суспільно-гуманітарного консорціуму “Генеза”, Юрій Кужелюк, депутат Львівської обласної Ради та Орест Друль, депутат Львівської міської Ради, Любомир Скочиляс, президент СГК "Генеза". Стенограма, а також звуковий файл прес-конференції розміщені в інтернет за адресою: http://www.cupol.lviv.ua. Всі бажаючі систематично отримувати оперативну інформацію про нові грантові ініціативи Міжнародного Фонду “Відродження” можуть підписатися на лист електронної розсилки “Генези” за адресою: consort@email.lviv.ua , заповнивши заявку довільної форми.

Головна

Новини

Фандрейзинг

типография широкоформатная печать | майки футболки оптом майки футболки оптом и в розницу в москве укладка паркетной доски лазерная эпиляция цены аренда помещений пластическая хирургия лица